SCHATULL, 18/1900-tal, troligen Frankrike.

153067. SCHATULL, 18/1900-tal, troligen Frankrike.

Fyra flaskor och 15 glas, förgylld kantdekor samt dekor av stjärnor, Flaskornas höjd ca 20,5 cm
Schatull med inlägg av metall och pärlemor.

ett glas sönder, schatull med slitage och skadad metall inlägg på ovansida.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 145