SKRIVBORD, "Triva"-serien, Kerstin Hörlin Holmquist för Nordiska Kompaniet. 1963.

153050. SKRIVBORD, "Triva"-serien, Kerstin Hörlin Holmquist för Nordiska Kompaniet. 1963.

Mahogny, upphöjd kant, två lådor i sarg, mässingshandtag. Bredd/längd 100, djup 54, höjd 80 cm.

Slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken.

Antal besök: 3 246