BARNSÄNG, smide, tidigt 1900-tal.

15304. BARNSÄNG, smide, tidigt 1900-tal.

Utdragbar, innebredd 58 cm. Ihopdragen längd ca 94 cm.

SLitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

SLitage.

Antal besök: 1 241