SÄNGBORD, 1 par, "Safir" Anders Löfgren för Tingströms. 1960-tal.

153023. SÄNGBORD, 1 par, "Safir" Anders Löfgren för Tingströms. 1960-tal.

Stomme i Ek. Låda i sarg. Bredd 45, djup 52, höjd 52 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, fläckar.

Antal besök: 1 524