SKÄNK MED HYLLÖVERDEL, fur, sent 1800-tal.

153019. SKÄNK MED HYLLÖVERDEL, fur, sent 1800-tal.

höjd 163, bredd 89, djup 47 cm.

bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 716