SKÅLFAT, 2 st, lergods, 1800-talets början. En daterad 1802.

153017. SKÅLFAT, 2 st, lergods, 1800-talets början. En daterad 1802.

Diameter 33 cm resp. 30 cm.

Slitage. Den mindre med empirlagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 33 cm resp. 30 cm.

Antal besök: 559