SYBORD med lyrfot samt FÄLLBORD, 18/1900-tal.

15299. SYBORD med lyrfot samt FÄLLBORD, 18/1900-tal.

Högsta höjd 72 respektive 64 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 929