LARS GUNNARSSON. Olja på duk.

LARS GUNNARSSON. Olja på duk.
1529745. LARS GUNNARSSON. Olja på duk.

Blomsteräng, signerad 27x22 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 235