FIGURIN, dekor av Liisa LO, 1980, signerad.

152963. FIGURIN, dekor av Liisa LO, 1980, signerad.

Höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 976