JAN SIGFRID ALFONS CARLSSON. Hamnstad med båtar, olja på pannå, signerad.

152959. JAN SIGFRID ALFONS CARLSSON. Hamnstad med båtar, olja på pannå, signerad.

38,5 x 78 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38,5 x 78 cm.

Antal besök: 579