TAKLAMPA, glas, troligen Orrefors, 1900-tal.

152946. TAKLAMPA, glas, troligen Orrefors, 1900-tal.

Fem ljusarmar. Tonat glas. Total höjd ca 65 cm.

Bruksslitage, avslag på bottendekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 875