SÄNGSTOMME, till himmelssäng, med madrass, 19/2000-tal.

152927. SÄNGSTOMME, till himmelssäng, med madrass, 19/2000-tal.

Bäddmått ca 202x123 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bäddmått ca 202x123 cm.

Slitage.

Antal besök: 636