KARMSTOLAR, ett par samt BORD, Ditzingers, 1900-talets första hälft.

152913. KARMSTOLAR, ett par samt BORD, Ditzingers, 1900-talets första hälft.

Bord skyltmärkt. Stolar ej märkta.
Bordets höjd 59 cm. Längd 70 cm. Bredd 42 cm.

Bord med fanérskador. Stolarnas klädsel med fläckar och slitage.
Bruksslitage, repor och stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 098