BYRÅ, med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal.

15291. BYRÅ, med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 86, bredd 43, höjd 79 cm.

Slitage, skador, listdelar saknas. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 351