KJELL ENGMAN. LJUSLYKTOR 6 st med Originalkartong, keramik, JIE "Non Stop Lights" 1900-tal.

1528853. KJELL ENGMAN. LJUSLYKTOR 6 st med Originalkartong, keramik, JIE "Non Stop Lights" 1900-tal.

Ligger i originaltub, höjd 22 cm, diameter 9 cm.

bruksslitage.

Kjell Engman (Född 1946)

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Kjell Engman (Född 1946)

Antal besök: 1 678