BORDSLAMPOR ett par, av hjorthorn, 1900-/2000-tal.

152871. BORDSLAMPOR ett par, av hjorthorn, 1900-/2000-tal.

Lampfot av ett par horn, lampskärmar i pergamentimitation.
Höjd 60 cm.

Bruksslitage. Ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm.

Antal besök: 1 074