MODELLBÅT. Djonk. 1900-tal.

MODELLBÅT. Djonk. 1900-tal.
1528714. MODELLBÅT. Djonk. 1900-tal.

Trä med segel i textil. Längd ca 44 cm, höjd 47 cm.

Slitage. Ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 461