KANDELABRAR, 1 par, förgylld mässing, alabaster, 1800-talets slut.

15287. KANDELABRAR, 1 par, förgylld mässing, alabaster, 1800-talets slut.

För fem ljus vadera.
Höjd ca 45 cm.

Något ärgade.

Gör en kostnadsfri värdering!

För fem ljus vadera.
Höjd ca 45 cm.

Något ärgade.

Antal besök: 1 088