SKRIVBORDSSTOL, Stålmöbler AB Örsjö, 1900-tal.

152866. SKRIVBORDSSTOL, Stålmöbler AB Örsjö, 1900-tal.

Märkt Stålmöbler AB Örsjö.

Slitage, fläckar, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Stålmöbler AB Örsjö.

Antal besök: 1 872