HENRI MATISSE. Efter. Offsettryck.

1528371. HENRI MATISSE. Efter. Offsettryck.

Blue Nude, signerad och daterad i trycket 52, 30x25 cm.

MIndre ytslitage.

Henri Matisse (1869–1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

MIndre ytslitage.

Henri Matisse (1869–1954)

Antal besök: 862