BOKHYLLA teakfanér, 1960-tal.

BOKHYLLA teakfanér, 1960-tal.
152831. BOKHYLLA teakfanér, 1960-tal.

Bokhylla och skåp med skjutdörrar. Höjd 163 cm, längd 85 cm, djup 25-42 cm.

Bruksslitage, repor, blekta partier.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 777