BORD o 6 STOLAR, Chippendale, 30 tal.

1528287. BORD o 6 STOLAR, Chippendale, 30 tal.

Bord, längd 140(199), bredd 80, höjd 72cm.

Bruksslitage, renoverade fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auktionisten i Södertälje
Antal besök: 504