BYRÅ med fyra lådor, furu, 1800-tal.

15281. BYRÅ med fyra lådor, furu, 1800-tal.

Brunbetsad. Nyckel finns.
Längd 94, bred 46, höjd 103 cm.

Slag/stötskada. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brunbetsad. Nyckel finns.

Slag/stötskada. Slitage.

Antal besök: 749