KAFFESERVIS, porslin, "Fleur", design Paul Hoff, Gustavsberg, 1970/80-tal.

152794. KAFFESERVIS, porslin, "Fleur", design Paul Hoff, Gustavsberg, 1970/80-tal.

7 koppar och 8 fat.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 koppar och 8 fat.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 5 004