ALICE NORDIN. Skulptur, gips, "Gässen komma", signerad. 1900-talets första hälft.

152778. ALICE NORDIN. Skulptur, gips, "Gässen komma", signerad. 1900-talets första hälft.

Föreställande tre flickor. Höjd 25, bredd 24 cm.

Slitage, repor, märken, nötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 660