PALLAR 5 st, i form av tunnor, BARSKÅP, 1900-talets andra hälft.

15276. PALLAR 5 st, i form av tunnor, BARSKÅP, 1900-talets andra hälft.

Pallarnas höjd 48 cm, barskåpets höjd 50 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 1 326