TENNFÖREMÅL, 2 delar, CG Hallberg och GAB, 1930-tal.

152743. TENNFÖREMÅL, 2 delar, CG Hallberg och GAB, 1930-tal.

Brevkniv, CG Hallberg, längd ca 21 cm.
Terrin, GAB, höjd ca 20 cm.

Bruksslitage.
Brevkniv med nagg, slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Terrin, GAB, höjd ca 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 533