TAKLAMPA mässing Jugend 1920-talet.

152735. TAKLAMPA mässing Jugend 1920-talet.

höjden till tak 135 cm diameter 62 cm
elektrifierad
sex ljuspunkter för stearinljus
en ljuspunkt för el.

avklippt elkabel
bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

elektrifierad
en ljuspunkt för el.

avklippt elkabel
bruksslitage.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 999