SPEGLAR 2 st, 1900-tal.

SPEGLAR 2 st, 1900-tal.
152731. SPEGLAR 2 st, 1900-tal.

Höjd ca 57 respektive ca 93 cm.

Slitage, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar, skador.

Antal besök: 413