SLÄDE / KÄLKE, 1800-tal.

SLÄDE / KÄLKE, 1800-tal.
1527218. SLÄDE / KÄLKE, 1800-tal.

Trä med skodda medar. Längd exkl. handtag 102 cm.

Bruksslitage. Avslag och torrsprickor. Delvis förstärkt och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 843