ARMBANDSUR, Omega, seamaster, quartz.

1526890. ARMBANDSUR, Omega, seamaster, quartz.

Urtavla, diameter 32 mm.
Extra armband medföljer.

Bruksslitage, repor glas, krona bytt, ej fungerande, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urtavla, diameter 32 mm.
Extra armband medföljer.

Antal besök: 579