SERVISDELAR, plast, 16 delar. Stig Lindberg, "Bas/Diskant" Gustavsberg. 1970-tal.

152688. SERVISDELAR, plast, 16 delar. Stig Lindberg, "Bas/Diskant" Gustavsberg. 1970-tal.

1 röd skål, höjd 8,5 cm.
1 röd skål, höjd 5 cm.
1 vit skål, höjd 5 cm.
6 st röda tallrikar, bredd 23 cm.
2 st äggkoppar.
5 st vita assietter, bredd17 cm. (1 med kantnagg).

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 röd skål, höjd 8,5 cm.
1 röd skål, höjd 5 cm.
1 vit skål, höjd 5 cm.
2 st äggkoppar.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 2 787