Helsingborgs Auktionskammare
Keramik & Porslin
Europeiskt
ERNST HEISSENBERGER. Vas, keramik, signerad.
1526595. ERNST HEISSENBERGER. Vas, keramik, signerad.
Höjd 26, diameter 20 cm.
Nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 26, diameter 20 cm.
Nagg.
Helsingborgs Auktionskammare
1 861