VASER, 2 stycken, glas, Boda.

VASER, 2 stycken, glas, Boda.
1526346. VASER, 2 stycken, glas, Boda.

Signerade Boda 2137 B K/G. Höjd 9,5 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 493