GELÉSKÅL, kristall, 1800-talets mitt.

152632. GELÉSKÅL, kristall, 1800-talets mitt.

Fasettslipad uddkant. Höjd 24, diameter 29 cm.

Slitage, repor, märken, kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 806