SNAPSGLAS, slipad dekor, Edvard Hald, Orrefors.

1526315. SNAPSGLAS, slipad dekor, Edvard Hald, Orrefors.

Dekor med fiskar och segelbåt. Signerade. Höjd 7 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 376