SPEGEL med konsolbord, gustaviansk stil, 1900-tal.

15263. SPEGEL med konsolbord, gustaviansk stil, 1900-tal.

Spegelns mått 126 x 48 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegelns mått 126 x 48 cm.

Slitage.

Antal besök: 732