BYRÅ, tvålådig, allmoge, 17/1800-tal.

152596. BYRÅ, tvålådig, allmoge, 17/1800-tal.

Dragbeslag i mässing. Längd 125, bredd 54, höjd 75,5 cm.

Slitage, skada, lås saknas, renoverad och kompletterad, omarbetad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 461