OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

1525862. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk.

Byggnad vid vatten. Oidentifierad signatur. 76x55 cm.

Omfattande lagning samt slitage
Dukhål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dukhål.

Antal besök: 356