MATSALSMÖBEL, 7 delar, rokokostil, 1900-tal.

152563. MATSALSMÖBEL, 7 delar, rokokostil, 1900-tal.

Stolar med grön plysch.
Bord, diameter 114, höjd 74 cm.

Bruksslitage. Skiva och sitsar med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar med grön plysch.

Antal besök: 553