SKULPTUR, Sittande kvinna, brons, signerad Milo, 2000-tal.

152547. SKULPTUR, Sittande kvinna, brons, signerad Milo, 2000-tal.

Sittande kvinna.
Märkt "Bronze Garanti Paris J.B Deposee".
Höjd inkl sockel ca 14 cm.

Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sittande kvinna.
Höjd inkl sockel ca 14 cm.

Märken.

Antal besök: 1 179