SPEGEL och TRYMÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

152539. SPEGEL och TRYMÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

Spegelns höjd 158 cm, längd 62 cm, konsolbordets höjd 60 cm.

Bruksslitage. Spegel med färgbortfall och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 749