TRÄMÅTT, allmoge, krönt 1849.

TRÄMÅTT, allmoge, krönt 1849.
1525247. TRÄMÅTT, allmoge, krönt 1849.

Mått 22x22 cm, höjd 18 cm.

Åldersslitage, märken och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 22x22 cm, höjd 18 cm.

Antal besök: 783