SALSSKÅP, barockstil, ek, 1900-tal.

15252. SALSSKÅP, barockstil, ek, 1900-tal.

Rikt skuren dekor, nyckel finns, längd 171, bredd 50, höjd 144 cm.

Slitage, smärre skador, dekorelement lösa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 804