LOKLAMPA, SJ, 1900-tal.

152514. LOKLAMPA, SJ, 1900-tal.

Loklampa till ånglok, märkt SJ 628
Höjd 73, djup 18, diameter 35 cm.

Åldersslitage, saknar glaslucka, skador i reflektor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 100