STOPPLJUS, 1900-tal.

STOPPLJUS, 1900-tal.
1524855. STOPPLJUS, 1900-tal.

Längd 85x17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1524855. STOPPLJUS, 1900-tal.

Längd 85x17 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 551