CANAPÈ, Karl Johan, 1800-tal.

CANAPÈ, Karl Johan, 1800-tal.
152466. CANAPÈ, Karl Johan, 1800-tal.

Längd ca 227 cm.

Omfattande slitage och skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 227 cm.

Antal besök: 762