TRÄDGÅRDSLYKTOR, ett par, 1900-tal.

152448. TRÄDGÅRDSLYKTOR, ett par, 1900-tal.

Metall och glas. Höjd med hänkel 46 cm. 18 x 18 cm.

Slitage. Mindre rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Mindre rostangrepp.

Antal besök: 991