WALDEMAR SJÖLANDER. Olja på duk, signerad.

152429. WALDEMAR SJÖLANDER. Olja på duk, signerad.

" en construccion 1956", 98 x 70 cm.

Waldemar Sjölander (1908–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 351