FRACKKNAPPAR, TVÅ SET MED ETUIER.

1524270. FRACKKNAPPAR, TVÅ SET MED ETUIER.

Det ena med 10 delar av 14k vitt guld och oädel metall med onyx (en knapp saknar onyx) och det andra av oädel metall med pärlemor, 7 delar (2 delar saknas), 1900-talets första hälft.

Bruksslitage, det ena setet inkomplett, en knapp saknar onyx.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 585